icon
16 / 80
Sporťák na dvě věci
avatar

to je sporťák Firkon Verano? co se ti na něm nelíbilo?

4. únor 2013
avatar

Vesměs všechno. Popruhy na nic, bouda společná s korbou, vůbec nedržela a taky byla nízko umístěna nad sedačkou, takže malý už v roce a půl o ni dřel

4. únor 2013
avatar

Měli jsme pro první dceru taky Firkon, využili jsme jen hlubokou korbu a hned potom šel z domu, sporťák jsme koupili raději jiný - pro mě taky nepoužitelný☹

16. dub 2013
avatar

souhlasím,i za mě neee

24. dub 2013
avatar

Tak to my mame jinak , ty ta mas jeste nějakou vlozku

19. kvě 2014