
16 / 80
Sporťák na dvě věci
neslusanka
autorVesměs všechno. Popruhy na nic, bouda společná s korbou, vůbec nedržela a taky byla nízko umístěna nad sedačkou, takže malý už v roce a půl o ni dřel
4. únor 2013
Měli jsme pro první dceru taky Firkon, využili jsme jen hlubokou korbu a hned potom šel z domu, sporťák jsme koupili raději jiný - pro mě taky nepoužitelný☹
16. dub 2013
souhlasím,i za mě neee
24. dub 2013
Tak to my mame jinak , ty ta mas jeste nějakou vlozku
19. kvě 2014
to je sporťák Firkon Verano? co se ti na něm nelíbilo?