
23 / 80
Buzz s novou stříškou
neslusanka
autor@krystof1 já měla ještě ten starší typ sedačky, tam byla bouda trochu větší. A konkrétně tuto jsem si nechala ušít na zakázku. Ale Vy určo máte ten novější typ sedačky a tam se zase dají dokoupit ta boční ochrana, clony proti větru. To by nestačilo?
14. lis 2013
ja mam take ten starší typ ta nova je moc mala a mam pocit že pro dti dost nepohodlná
19. lis 2013
ja to asi moc řešim ale je to naš malej pokládek a mam strach aby mu nebyla zima mam dvě dcery u tech jsem to neřešila asi to je věkem ale tet u malého řešim i to co jsem nikdy neřešila je to naše zlatíčko neplanováne ale oto krásnější
19. lis 2013
Dobry den ,mam také quinny buzz jsem spokojene jen tet řeším první zimu,málinkej se mi do korby už nevejde je mu 6 měsícu .Mam pocit že mu v kaře bude zima nezdá se mi ta boudička mam tensamí vaše boudička se mi moc líbi ,kde jsete ji sehnala jsem stoho dostz neštastna moc děkuji