icon
23 / 80
Buzz s novou stříškou
avatar

Dobry den ,mam také quinny buzz jsem spokojene jen tet řeším první zimu,málinkej se mi do korby už nevejde je mu 6 měsícu .Mam pocit že mu v kaře bude zima nezdá se mi ta boudička mam tensamí vaše boudička se mi moc líbi ,kde jsete ji sehnala jsem stoho dostz neštastna moc děkuji

14. lis 2013
avatar

@krystof1 já měla ještě ten starší typ sedačky, tam byla bouda trochu větší. A konkrétně tuto jsem si nechala ušít na zakázku. Ale Vy určo máte ten novější typ sedačky a tam se zase dají dokoupit ta boční ochrana, clony proti větru. To by nestačilo?

14. lis 2013
avatar

ja mam take ten starší typ ta nova je moc mala a mam pocit že pro dti dost nepohodlná

19. lis 2013
avatar

ja to asi moc řešim ale je to naš malej pokládek a mam strach aby mu nebyla zima mam dvě dcery u tech jsem to neřešila asi to je věkem ale tet u malého řešim i to co jsem nikdy neřešila je to naše zlatíčko neplanováne ale oto krásnější

19. lis 2013