
8 / 80
Mamas and Papas Sola
neslusanka
autor@erika1985 máte? Hlavně se mi od nich kočárky strašně líbí, tento jsem musela mít. Tak uvidíme. Škoda že neudělali lepší kolečka a košík jsem myslela, že bude větší a hlavně je nízko položen☹ Jinak jsem zatím jiné zápory nenašla
16. bře 2013
@neslusanka nemáme, ale měla jsem ho jako kandidáta, tak jsem si o něm něco pozjišťovala 😉
16. bře 2013
neslusanka
autor@erika1985 jé, máme stejně staré děti🙂 a vidím, že máte baby jogger. Také se na něj chystám, ale až později
16. bře 2013
@neslusanka Můžu se zeptat jak je v té stříšce ta síťka tak dáý se to nějak zakrýt když začne třeba mírně kapat ale není to ještě na pláštěnku neo to zakrýt nejde? Díky
28. únor 2014
neslusanka
autor@majandra33 tama vám určo kapat nebude, není to jen síťka, je tam i "igelit" nebo tak něco, takže tama nic neproteče 🙂
28. únor 2014
jé, nová kára 🙂 M&P jsou dobré kočárky, určitě budete spokojení .-)