icon
47 / 80
místa má zatím dost
avatar

jak stare je tady miminko?

29. srp 2013
avatar

@niccky.z no, to už snad ani není miminko. Tady měl přesně rok, 12kg. Je to kus chlapa 🙂

29. srp 2013
avatar

@neslusanka a jak si spokojena se solou??

29. srp 2013
avatar

@niccky.z byla jsem velice. Mám to i v tomto albu napsané. Mé zkušenosti, pozitiva, negativa...s každým kočárkem

29. srp 2013