neslusanka
autor@sasha871 15 nebo 16 měsíců. Ale syn je takový větší, oplácaný 🙂
18. led 2015
dekuji koukam,ze jak se tam vejd
21. led 2015
vejde starsi dite🙂 takze vejde chci koupit urbo nebo solu..tak se rozkoukavam🙂
21. led 2015
neslusanka
autorjá byla s tímto kočárkem moc spokojena. Ale je to spíše městský kočár, terén určo ne a v zimě také nic moc. Ale jinak super. Je lehký, skladný, opravdu vcelku prostorný, nab hlavičkou místo, bouda dobře kryje... urbo má tu sedačku tuším úplně stejnou, jen podvozek je jiný. Urbo se mi líbí ještě více, ale když jsem já kupovala kočárek, tak bohužel urbo ještě nebyl moc k mání (použitý). Ale urbo je ještě více jako golfky, takže vůbec žádný terén a zima 🙂
@sasha871
22. led 2015
@neslusanka dekuji🙂
22. led 2015

proaim vas ako stary je syncek na fotke?