Do koupele nevim,ja se s nim mazala.
5. únor 2014
...tak je do koupele i primo na kuzi.
5. únor 2014
:] ja si pro nej chodila na kozni :],..ale jak to je tedka netusim...
6. únor 2014
Do koupele nevim,ja se s nim mazala.
...tak je do koupele i primo na kuzi.
:] ja si pro nej chodila na kozni :],..ale jak to je tedka netusim...
Mela jsem a super,krasne voni. Jen opet stejnou sluzbu udela napr.Balmandol olej.Kuknete na slozeni oleje.