4. únor 2014
nest
autor@seny83 já jsem ji našla tady: http://www.kojenecke-veci.cz/kojici-nocni-kosil...
4. únor 2014
Taky jsem košilku měla,v meruňkové barvě a souhlasím s tím, že raději koupit o číslo menší 🙂
23. čer 2014
@seny83 já jsem ji našla tady: http://www.kojenecke-veci.cz/kojici-nocni-kosil...
Taky jsem košilku měla,v meruňkové barvě a souhlasím s tím, že raději koupit o číslo menší 🙂
ta je moc pekna, odkud prosim?