icon
5 / 65
avatar

ta je moc pekna, odkud prosim?

28. led 2014
avatar
4. únor 2014
avatar
4. únor 2014
avatar

@nest Tuto košilku jsem si koupila u prvního mimi, radila bych koupit raději o číslo menší, mně se po několika vyprání šíleně roztáhla, ale jinak je moc pěkná 🙂

20. únor 2014
avatar

Taky jsem košilku měla,v meruňkové barvě a souhlasím s tím, že raději koupit o číslo menší 🙂

23. čer 2014