icon
20 / 65
avatar

skvělá věcička 🙂

31. led 2014
avatar

na opruzeniny dobrý 🙂

17. únor 2014
avatar

...nejen na opruzeniny ! Tobík od tří měsíců začal mít atopický ekzém na krku a v záhybech tělíčka a po všem možném nám na to pomohl až sudocrem =D Dáváme sice stále Fenistil na noc,aby ho tělíčko nesvědilo a nedoškrábal se,ale už je to mnohem lepší-ekzém zmizel,ted udržujeme prevenci 🙂

17. únor 2014