icon
30 / 65
avatar

jé to mám to i chrastí

4. únor 2014
avatar
nest
autor

@berryterry A jste spokojení?

6. únor 2014
avatar

tak ty ponožky furt padaj a ty chrastítka nosí na ruce

6. únor 2014
avatar
nest
autor

@berryterry Takže vyhozený peníze?

6. únor 2014
avatar
6. únor 2014
avatar

protože ty ponožky nemaj gumicku aby držely je to jen na okrasu

6. únor 2014
avatar
nest
autor

@berryterry Aha ☹ No jsem ráda, že jsi mi to napsala, aspoň za to nevyhodím peníze🙂

6. únor 2014
avatar

to jo,taky sem myslela ze v tech ponostickach bude tapkat,ale je to na prd nedržíto

6. únor 2014
avatar
nest
autor

@berryterry Aha, na ťapkání je nechci, chi je pro miminko na hraní, když leží na zádíčkách, aby vnímalo ruce a nohy

6. únor 2014
avatar

jo tak to je dobry na to,protoze to chrasti

6. únor 2014
avatar
nest
autor

@berryterry chtěla bych to od narození tak do půl roku, než se rozlozí

6. únor 2014
avatar

to je od narozeni

6. únor 2014
avatar

kupovala jsem to v tesku

6. únor 2014