nest
autor@berryterry A jste spokojení?
6. únor 2014
tak ty ponožky furt padaj a ty chrastítka nosí na ruce
6. únor 2014
nest
autor@berryterry Takže vyhozený peníze?
6. únor 2014
ano
6. únor 2014
protože ty ponožky nemaj gumicku aby držely je to jen na okrasu
6. únor 2014
nest
autor@berryterry Aha ☹ No jsem ráda, že jsi mi to napsala, aspoň za to nevyhodím peníze🙂
6. únor 2014
to jo,taky sem myslela ze v tech ponostickach bude tapkat,ale je to na prd nedržíto
6. únor 2014
nest
autor@berryterry Aha, na ťapkání je nechci, chi je pro miminko na hraní, když leží na zádíčkách, aby vnímalo ruce a nohy
6. únor 2014
jo tak to je dobry na to,protoze to chrasti
6. únor 2014
nest
autor@berryterry chtěla bych to od narození tak do půl roku, než se rozlozí
6. únor 2014
to je od narozeni
6. únor 2014
kupovala jsem to v tesku
6. únor 2014

jé to mám to i chrastí