icon
38 / 65
avatar

Ja ho take chtela, ale i velikost S/M na me vypada jak pYtel 😀

17. únor 2014
avatar
nest
autor

@pingrid89 fakt?

17. únor 2014
avatar

doopravdy... taky se mi hafo líbilo, ale pak jsem ho zkusila a usoudila, že ne.. je i to nejmenší hafo velké :-/

17. únor 2014