Podobné teď mají v Kiku za 139,- 🙂
20. únor 2014
dobrý den , to je tapeta na zeď? a
3. bře 2014
nest
autor@petrasnoblova
Tapeta ne, spíš samolepka,jak se teď hodně dělají samolepky na zeď
3. bře 2014
Jojo, přesně to jsem myslela, ale špatně pojmenovala.,Vypadá to moc pěkně , kde jste to koupila? a za kolik? díky za odpověď
3. bře 2014
nest
autor@petrasnoblova Jeste to enmam,zatim si spis vybiram🙂 Ale @rousovat kupovala v Kiku za 139 🙂
3. bře 2014

Můžu se zeptat odkud jsou? 🙂 Děkuji....