icon
6 / 82
avatar

latku mam stejnou sehnanou,,, tak se také těším, jak budu šít závěsy a polštářky..

6. únor 2014
avatar

Děkujeme za zařazení do alba 🙂

10. únor 2014
avatar

Je kde jste sehnala tu latku? Dekuji moc

20. únor 2014
avatar
nest
autor

@pkovarikova látka nevím, ale povlečení tady http://www.pokojik.cz/

20. únor 2014
avatar

Pevleceni mame z web broucek a fialove taky. Ale dekuji moc.

20. únor 2014
avatar
nest
autor

@pkovarikova ale možná bude vědět @granda. Ta psala, že má látku😉

20. únor 2014
avatar

@pkovarikova Já soví látku nejlevněji sehnala na mimibazaru

20. únor 2014