Děkujeme za zařazení do alba 🙂
10. únor 2014
Je kde jste sehnala tu latku? Dekuji moc
20. únor 2014
nest
autor@pkovarikova látka nevím, ale povlečení tady http://www.pokojik.cz/
20. únor 2014
Pevleceni mame z web broucek a fialove taky. Ale dekuji moc.
20. únor 2014
nest
autor@pkovarikova ale možná bude vědět @granda. Ta psala, že má látku😉
20. únor 2014
@pkovarikova Já soví látku nejlevněji sehnala na mimibazaru
20. únor 2014

latku mam stejnou sehnanou,,, tak se také těším, jak budu šít závěsy a polštářky..