nijij
9. říj 2018
455 

Baza plus krém

Po dlouhé době jsme měli i my opět možnost testovat nějaký produkt. O tento krém jsem se zajímala z několika důvodu:

1)  že jsem o něm nikdy neslyšela

2) že jsem si o něm přečetla,že je opravdu skvělý. 

3) vzhledově jsem snad hezčí obal krému ani neviděla 

Chtěla jsem ho na testování pro syna Jonáše. Už několik měsíců má strašně drsnou tvář ( a to nemyslím že je fakt drsný 😀) ale už začínám vypadat jako hroch, tváře suché, hrubé tak, že by mohl sloužit jako struhadlo. Nepohalo nic, od krému po ekzém až po různé bio olejíčky či másla. Takže testování beru jako obrovský dar.

Baza plus krém  je primárně (teda tak jsem to pochopila) určen k opruzeninam, výrazně apod. Na Jonášovi opruzeniny najdeme fakt málo kdy a když už jsou po natření našeho oblíbeného krému jsou hned pryč. Tady jsem měla trochu problém , že na opruzeniny nám zcela nepomohl. Ať jsem mazala jak chtěla, pořád tam byli.

O to víc jsem ale byla překvapená, že na jeho drsné tváře pomalinku začal zabírat. ( Jen kdybych nebyla tak líná a natírala mu to pravidelně) 

 S Jonášem je celkově problém jo natřít, absolutně bojkotuje a nesnáší cokoliv na tváři takže chtě nechtě šla jsem do toho s nim.

 Co mě překvapilo byla jeho vůně. Nejde tak lehce popsat. Určitě to ale není taková ta přeparfemovaná mastička. Voní jako krém na ekzém. Nic vtíravého a nepříjemného.

Konzistence krému je velmi hutná. Z tuby leze jako pořádný had. Nic tekutého.

Horší je to s rozmazáváním, tím že je tak hutný se složitěji rozmazává. Ale na druhou stranu na tváři jej cítíte ale nejste mastní. Což je velká paráda. Takže krém na zimu ideální.

 Takže po pár krušných dnech, kdy si ten svůj ksichtik nechtěl nechat namazat se Baza plus krém zabydlel při našem pokoupacim rituálu 

 A co je pro mě úplně největší top? Když už máte ten krém doma proč ji nevyzkoušené i na něco jiného že? Tak tohle je prosím dámy ten nejlepší důkaz.

Upřímně můžu napsat, že BAZA plus krém je skutečně všestraný. A určitě bych se nebála ho vyzkoušet. Jistě někomu nebude vyhovovat, ale někomu určitě ano.

Tímto děkujeme koníkovi za možnost vyzkoušet. Jonáš začíná vypadat opět jako dítě a ne hroch. A to je pro mě ta nejlepší recenze a zkušenost

#test_bazapluskrem

#recenze

Začni psát komentář...

Odešli