icon
1 / 1
avatar

Chodili jsme se synem od 7.mesicu do trech let a ted chodí už sam do bazénu. Umí plavat od cca trech let bez pomůcek a já nemám strach v létě u vody. Bavi ho to a navíc i sportuje a hezky si protahne celé tělo 🙂👍

12. lis 2017
avatar

Za mě to byla rozhodne nejlepší investice, vody se vůbec nebojí a je v ni spokojený 🙂

12. lis 2017
avatar

My chodime a Leontyka je moc spokojena😍

12. lis 2017
avatar
nijij
autor

My začali chodit od 4. Měsíců a od té doby chodíme pravidelně každý týden

12. lis 2017