
4 / 21
nika
autorpanenku dostala Beri k narozeninám je od paní z fleru - dílnička na tvrzi tuším 🙂
3. lis 2010
krááásny onbag 🙂 aj ja chcééém
3. lis 2010
No Veru, teda smekám! To je na kšeft na flér jako dělané, fakt super 🙂
3. lis 2010
mamka je opravdu šikulka 🙂
25. lis 2010
holky, co je to onbag? jinak moc pěkná taška, jsi šikulka 🙂
14. led 2011
dokonalé 😵
31. kvě 2011
mooc pěkná, nešiješ na zakázku? 🙂
31. kvě 2011
teda ten ombag vypada moc pekne!! a podobnou panenku dostane em. na vanoce.. 😅