icon
4 / 21
avatar

teda ten ombag vypada moc pekne!! a podobnou panenku dostane em. na vanoce.. 😅

3. lis 2010
avatar
nika
autor

panenku dostala Beri k narozeninám je od paní z fleru - dílnička na tvrzi tuším 🙂

3. lis 2010
avatar

krááásny onbag 🙂 aj ja chcééém

3. lis 2010
avatar

No Veru, teda smekám! To je na kšeft na flér jako dělané, fakt super 🙂

3. lis 2010
avatar

mamka je opravdu šikulka 🙂

25. lis 2010
avatar

holky, co je to onbag? jinak moc pěkná taška, jsi šikulka 🙂

14. led 2011
avatar

dokonalé 😵

31. kvě 2011
avatar

mooc pěkná, nešiješ na zakázku? 🙂

31. kvě 2011