
5 / 21
nika
autorjj ještě chybí přidělat koncovky na gumičky, teď už bude Beri v šátku 100% teplo 🙂
3. lis 2010
parádní!
3. lis 2010
Krása!!! 🙂
3. lis 2010
parada ---- tušim všetky kapsy pochadzaju z "jysku"
3. lis 2010
jé, kde bych našla návod na ušití takové kapsičky? Moc se ti povedla. My budem za chvíli taky nosit - nechala jsem sispíchnout ergonosítko a toto bych taky zařadila do šicího plánu 🙂
14. led 2011
krásné 😵
31. kvě 2011
Krásná ochranná kapsa?