icon
5 / 21
avatar

Krásná ochranná kapsa?

3. lis 2010
avatar
nika
autor

jj ještě chybí přidělat koncovky na gumičky, teď už bude Beri v šátku 100% teplo 🙂

3. lis 2010
avatar

parádní!

3. lis 2010
avatar

Krása!!! 🙂

3. lis 2010
avatar

parada ---- tušim všetky kapsy pochadzaju z "jysku"

3. lis 2010
avatar

jé, kde bych našla návod na ušití takové kapsičky? Moc se ti povedla. My budem za chvíli taky nosit - nechala jsem sispíchnout ergonosítko a toto bych taky zařadila do šicího plánu 🙂

14. led 2011
avatar

krásné 😵

31. kvě 2011