Pondělní nadílka od sousedovi stodoly na nás sklep ;) Pohoda Jsem zvedavay kdy přijde konečně jeho chlap z pojišťovny a laskavě nám oddělá veškeré cihly!!! Ještě že to nikoho nezranilo Na zahradu se dostanu snad na jaře!!!! Ve sklepě máme brambory bože můj