icon
7 / 51
avatar

Gratuluji 🙂 Ale jméno Magda bych v dnešní době tedy na holčičku nevolila je moc usedlé,ale asi máte své důvody 🙂 Hodně štestí!

3. srp 2010
avatar
oliras
autor

ano důvody mám když jsem otěhotněla tak mi umřela maminka ani jsem ji nestihla říct že jsem těhotná a má máma se jmenovala magda ale i tak jméno je to hezké lepší než ty novodobé cizí jména

10. srp 2010
avatar

Ach tak :(

11. srp 2010