
33 / 58
dudel sice větší ale sluší nám :-)
Jééé Magdalénka má stejný dudáček jako měla Karolínka :o) s tím rozdílem, že ji nebyl velký :o) ale krásná fotečka
6. zář 2010

Jééé Magdalénka má stejný dudáček jako měla Karolínka :o) s tím rozdílem, že ji nebyl velký :o) ale krásná fotečka
i u nás byl dudel větší jak Gábinka 😀 ale sluší oběma, i té vaší 🙂