
29 / 44
TESTOMÁNIE :-)
pajinka111
autorTo je mi líto a měla si stejný testík?neměla si jinou citlivostí?ten by ještě HCG nezachytil..
24. črc 2010
Tomu říkám testování :o) Paji je to super a moc ti to přeji...:o)
5. srp 2010

To je mi líto a měla si stejný testík?neměla si jinou citlivostí?ten by ještě HCG nezachytil..
Tomu říkám testování :o) Paji je to super a moc ti to přeji...:o)
kRÁSNÉ TESTÍKY,TAKY JSEM MĚLA JEŠTĚ VČERA TAKOVOU ČÁRKU JAKO TY Z 11DPO A DNES TAM NEMÁM NIC