Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
partyzanka91
12. lis 2018
Maminčini malí Jediové :grinning:
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
9. lis 2018 Čtené 30x

Uplynula jen krátká doba od testování krému Baza a už jsme byli vybráni do dalšího. Tentokrát se týká Marťánků Futura. Jelikož dětem na podzim pořizuji různé vitamínové doplňky - Vibovit, Rakytníček, jiné Marťánky, velice mě potěšila skutečnost, že můžeme být testery této novinky.

Jak tomu u nás bývá, radost udělalo už samotné rozbalování.

A také bublinkatá ochranná fólie :grinning:

Balení obsahovalo 2 druhy Marťánků Futura. Prvním byl sirup pro děti od 1-3 let. Jelikož Péťovi je 2,5 roku, měl právě on tu čest sirup vyzkoušet. Na čtyřletou Míšu čekaly v balíčku růžové cucací tabletky pro děti od 3-6 let. S testováním jsme začali prakticky ihned. Obou dětem jejich vitamíny moc chutnaly.

Já olízla lžičku od sirupu a řekla bych, že chutí dost připomíná ovocné pyré, jen tedy není tolik hutný. Při prvním ochutnání byl Péťa trošku nejistý, ale když zjistil, jak chutná, vypadal spokojeně. Za chvilku si zvykl, že ho má dostávat pravidelně, a tak mi sám chodil připomínat, že je čas na jeho denní příděl. "Bumbat sirupek."

Míša byla se svými cucavými tabletkami také spokojená. Já jejich chuť posoudit nemohu, ale podle dceři odhaduji, že jsou pro děti dost chutné. Ani Míša se nezapomínala o vitamíny sama hlásit.

Nicméně, po pár dnech u nás nastal menší problém s tím, že děti si začaly závidět své vitamíny. Péťa chtěl cucavou tabletu jako velký chlapák a Míša zase toužila po sirupku. Nakonec jsem to vyřešila tak, že Péťa jeden den dostal cucat tabletku (sice jí vycucal, ale příliš nadšen z ní nebyl) a došlo mu, že sirupek mu lahodí víc. Od té doby už Míše tabletky nezáviděl. Co se týče Míšiny touhy po sirupku, tam to bylo horší. Ukázalo se, že i jí moc chutná, a proto jsem pár dní podávala oběma jen sirupek, dokud nedošel. Pak Míša pokračovala tabletkami a Péťa Rakytníčkem, který jsme měli načatý ještě před testováním Marťánků.

Nyní už máme všechny vitamíny dobrané. Jelikož hned na začátku testování dostala Míša neštovice a následně je od ní pochytil Péťa, strávili jsme celou dobu testování převážně v domácím prosředí bez chození ven a do kolektivu. Nicméně, od uplynulého týdne zas jedeme normální režim a ani jedno z dětí nemá kašel ani rýmičku. Je možné, že k tomu přispěly i Marťánci.

Rozhodně tedy dávám marťánkům pozitivní hodnocení, protože chuť a zřejmě i účinnost plní svoje. A jestli jsem našla taky nějaký minus? Spíš jen takový návrh - myslím, že by bylo lepší cucavé tablety vyrábět například ve tvaru marťánků (jako je tomu u původních Marťánků). Nejen proto, že je to pro děti pak zajímavější, ale hlavně se tak více odliší od běžných léčiv.

Na závěr bych tedy chtěla poděkovat za možnost Marťánky vyzkoušet, a taky popřát mnoho spkojených zákazníků a úspěchů do budoucna.

#test_martanci  #recenze

Čti celý článek
partyzanka91
31. říj 2018
Ahoj je tu prosím někdo kdo maluje dětem na zeď obrázky, nebo celkově do bytu? Jaké na to pužíváte barvy? Já potřebuju v pokoji zakrýt jedno Péťovo čmárání. Zkoušela jsem to nejdřív přemlaovat stejnou barvou jako je okolí, ale ta barva vůbec nekreje. Vypadá to dost děsuplněně. Napadlo mě tam tedy namalovat například strom abych to zakryla. Jen něco jednoduchého radši na šmoulu a jiné si moc netroufnuu. Nástěnné nálepky by mi strhl takže jedině nátěr
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
26. říj 2018
Ahoj, všimla jsem si že tady na MK je hoodně tvořících maminek. Ráda bych se vás zeptala jestli neznáte nějaký způsob jak podzimní listí udržet rovné a aby moc neosychalo. V pondělí bychom chtěli vyrábět takové dekorativní věnce z podzimních přírodnin a jako podklad má být právě barevné listí. Jenže by dlouho nevydrželi jelikož listí kdyyž je v teple tak usychá, kroutí se a drolí.
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
22. říj 2018
#test_martanci denně dává svým dětem marťánky a ty jim moc chutnají. Kolikrát jsou to právě ony co mi připomenou, že je čas na vitamín. Máme zde však menší zádrhel, jelikož mám obě věkové kategorie, mám též i dva typy marťánků (2,5 letý Péťa má sirup od 1-3 let a 4,5 letá Míša cucavé tablty od 3-6 let). Děti si navzájem své "mlsky" závidějí. Občas dám Míše olíznout ze lžičky sirupu a Péťovi jsem jednu místo sirupu dala cucat tabletku. Obojí se jim bojím dávat jelikož si nejsem jistá zda by to s některým z vitamínů už nebylo přehnané a to taky ůže nadělat neplechu.
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
17. říj 2018
#test_martanci tak už víc jak týden testování je za námi. Oběma dětem vitamny chutnají - starší dcerce Míše (4,5 roku) dávám cucavé tabletky mladšímu Péťovi (2,5 roku) zase sirupek. Nejraději by kaaždé s dětí mělo i to druhé. Míše dávám alespoň olíznut lžičku po sirupu. Situace je u nás trošku stížená protože Míša od čtvrtka marodí s neštovicemi. Takže nemůžeme chodit nikam ven a všechnu energii si děti vybíjí v bytě. Mladší Péta ještě neštovičky nedostal tak snad je nechytí teď ko konci jinak se nám domácí vězení ještě prodlouží.
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
11. říj 2018
Ahoj, malé dneska ráno vyrašily neštovice. Na jednu stranu jsem ráda že už to bude mít za sebou na druhou je to pro mě jako pro samoživitelku dost komlplikace. Nedostanu se do obchodu a ni na úřad kvůli příspěvkům na bydlení. JEstli je dostane i malý Péťa uvidíme zatím žádné pupeny nemá. Mažu je pudrem nemám koupat a asi po 5 dnech dát koupel v heřmánku. JEn jsem se pana doktora zapomněla zeptat jak často mazat tím pudrem. Jak často jste mazali vy co máte zkušenost? Jinak Míša má těch pupenů opravdu hodně, sice drobné ale má posetá skoro celá záda, boky a nožičky, něco málo na rukou bříšku a u pusinky. Asi bude obtížné vysledovat jestli už vymizel i ten poslední (pak prý přetane být infekční).
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
10. říj 2018
#test_martanci den testování číslo dvě a spousta nových událostí o které se ráda podělím. Péťa i přes včerejší úspěch dnes odmítal sirupek a mermomocí chtěl cucací tabletku na níž si pochutnávala jeho ségra. Nakonec jsem mu vyhověla ve 2,5 letech mu to snad neuškodí. Tabletku vycucal v pohodě a zdá se že mu chutnala. Uvidím co zvolí zítra zatím u nás tablety vedou. Míša by tedy ráda i sirupek ale už je na něj moc stará. Míša je od včera nemocná, začalo to ranním kašlem, tudíž nešla do školky a odpoledne dokonce dostala teplotu která stoupala. Srazili jsme paralenem. Také si stěžovala že jí "nechutná pusinka" špatně se jí jedlo - nejspíš zahlenění. Dnes ráno je na tom lépe ale spíš než imunitu budeme na marťáncích sledovat jak s nimi probíhá kurýrování.
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
9. říj 2018
Tak dnes došlo na ochutnávání a u obou dětí úspěch. Cucavá tabletka Míše chutnala ještě skvěle spolupracovala při dokumentaci tak máme supr foto. Péťovi sirupek také chutnal a celou lžičku s úsměvem spolknul. Je hustý, voní jako ovocné pyré a taky i tak chutná (olízla jsem drobet lžičku po Péťovi) - foto bohužel nemám, třeba se podaří ještě během testování zachytit i ochutnávku sirupu, žiju s dětmi sama takže fotit zkusí 4,5 letá Míša #test_martanci
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
Zpráva byla změněna 8. říj 2018
Mladší Péťa už tolik nadšený z fotografování se s lahvičkou sirupu nadšený nebyl. Ale uvidíme jak uspěje zítřejší první ochutnávka toa je to hlavní #test_martanci
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
Zpráva byla změněna 8. říj 2018
Marťánci Futura už jsou doma a jako obvykle radost udělalo i vybalování. Mimo marťánků také bublinková ochranná folie #test_martanci
Zobraz celou zprávu
(4 fotky)
partyzanka91
3. říj 2018 Čtené 37x

Uplynulo pár týdnů a máme za sebou naše první testování od modrého koníka. V první řadě bych chtěla poděkovat týmu MK za to že nás do průzkumu vybrali. Moc mě potěšil že jsem mohla novinku vyzkoušet.

Radost udělalo už samotné doručení zásilky. Často dostáváme poštou online nákupy nebo dárky od vzdálenějších babiček a proto mé malé děti poštovní služby již velice dobře znají a pokaždé se těší co nám příjde pěkného.

Protože krém Baza plus má spoustu různých využití (na opruzeniny, vyrážku, oděrky, škrábance, suchou a šupinatou kůži atd...), mohli jsme začít s testování prakticky ihned.Každý z nás má totiž na těle nějaký ten neduh, se kterým by si Baza plus krém mohl poradit.

Prvním "pokusným králíkem" se stala čtyřletá holčička Míša s jejími červenými osypky
kolem pusinky. Jejich přesný původ neznám. Soustředějí se hlavně okolo úst a někdy zčervenají opravdu hodně. Odborníci kterých jsem se dotazovala tvrdí že takové osypky mívají děti používající dudlík což je vzhledem k tomu že Míša ve svém věku vůbec nic necumlá nepravděpodobné.

Přidávám foto pupínků. Omluvte prosím kvalitu fota, nemám doma příliš kvalitní fotoaparát. Snad je z fotky alespoň trošku poznat o jaký typ vyrážky se jedná. Ve chvíli kdy jsem jí poprvé potřela Baza krémem byla ve svém horším stadiu. Mírná zlepšení se objevilo už do večera (cca 4 hodiny od namazání), ráno pak vyrážka praktciky nebyla vidět. Nicméně bylo nutné jí mazat stále znovu a to i po zlepšení, jelikož při přerušení mazání se znovu objevuje. Každopádně na tyto osypky je přípravek Baza velmi účinný.

Dále jsem krém vyzkoušela na svou šupinatou kůži u kloubů na kotnících. Kůže je tam suchá mírně hnědá a hrubá. I tam jsem zaznamenala patrné zlepšení. Na jedné noze dříve na druhé déle

Ani dvouapůlletý chlapeček Péťa nezůstal pozadu a mstičku jsem nanesla na jeho už asi měsíc starý škrábanec na hýždi, který se nehojil. Po namazání škrábanec od dost vyblednul nicméně zcela ještě nevymizel, asi ještě musíme mazat a čekat.

Zatím náš poslední test proběhl u Míši, když se jí na zadečku objevily pupínky podobné potničkám. I u nich došlo při namazání krémem Baza výrazného zlepšení. 

S krémem jsem tedy spokojena a určitě bych ho doporučila. Na závěr bych chtěla ještě přehledně shrnout pár plusů a také upozornit i na jeden mínus kterého jsem si u krému všimla:

+ účinnost

+ rychlé působení

+ dobře se vstřebává do kůže

+ mnohostranné využití

- jako jediný mínus bych viděla uzávěr.

Krém vytejká z otvoru i když už tubu nestlačuji a otvor na který se nasazuje víčko je tak ublemzaný a špatně se zašroubovává. Dala bych přednost tomu kdyby se krém vyráběl v kelímku či pixličce.

Ještě jednou děkujeme za možost krém vyzkoušet.

#test_bazapluskrem

#recenze

Čti celý článek
partyzanka91
25. zář 2018
#test_bazapluskrem Míše dnes vyrašili na zadečku jakési pupínky, nejspíš potničky (nejspíš i dítě bez plenek může mít tyto probémy - 4,5 letá Míša je bez plenek už od dvou let :slight_smile:). Naštěstí máme krém Baza stále přiřuce tak uvidíme jak si s nimi poradí
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
24. zář 2018
#test_bazapluskrem dnes již celý týden testování za námi. Mé suché šupiny na nohách jsou o hodně lepší a Péťův škrábanec na híždi, který se předtím tak dlouho hojil je téměř pryč. Míšiny osypky okolo pusinky a nosánku se po namázaní zmírní ale pokud vynechám opět vyskočí takže je potřeba opakovat i po zlepšení. Zatím jsme velmi spokojeni
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
21. zář 2018
#test_bazapluskrem tak máme za sebou pár dní testování. Jako první jsem vyzkoušela na Michalčiny osypky kolem pusy a musím říct že do druhého dne dost prořídly. U sebe jsem zkusila takové suché šupiny na kloubech na lýtkách tam zatím vidím zlepšení na jedné. A nakonec Péťovi jsem namazala asi měsíc starý škrábanec neznámého původu, který se stále ne a ne hojit. A tady jsem byla překvapená asi nejvíc jelikož téměř přes noc se o dost zlepšil
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
17. zář 2018
Dnes dorazila mastička Baza plus k testování. A jelikož děcka rádi rozbalují přijaté zásilky ani tentokrát nezklamaly. Míše už jsem s ním namazala osypky kolem pusinky tak jsem zvědavá
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
10. zář 2018
Tak super budu mít své první testování od koníka :slight_smile: a to krém Baza. Už se těším až vyzkoušíme. Pravda že jsem byla vylosována už jednou v minulosti a to na kapesníčiy Zewa jenže jsem bohužel pozdě přečetla zprávu tudíž neměly v čas adresu a testování postoupili dalšímu. Tak tentokrát už to vyšlo a odepsala jsem obrátkou a již brzy můžeme očekávat balíček :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
14. črc 2018
Ahoj maminy, měla bych takovej netradiční dotaz tak snad se mi dostane odpovědi jelikož mi to furt vrtá hlavou. Koukala jsem se včera na kriminálku a tam zavraždili matku od malého dítěte. Při pitvě pak zjistili že neměla porušenou panenskou blánu (byla oplodněná IVF cizím embryem a rodila císařem). A zde je právě ten háček. Myslela jsem si že při IVF se embryo dostane do dělohy přes poševní vchod, takže ty lékařské nástroje kterými se embryo vpravuje stejně musí panenskou blánu porušit. Vím že je to jenom televize a tudíž tam můžou být nesmysle, ale stejně bych se ráda zeptala vás co jste tuto formu oplodnění podstoupili zda je toto vzkutku možné. Děkuji. P.S. jinak díl nebyl pro slabé povahy jelikož matku zastřelili přímo před zraky toho malého kloučka děs :frowning2:
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
29. čer 2018
Dětské pohádky mě občas dostanou. Zrovna běžela na déčku pohádka kde se jedna z postav jmenuje Pako. A pak slyším tu hlášku "Bez legrace, chci být zase normální Pako" :grinning: :grinning: Nevím zda si to při překladu uvědomili jak to jméno zní u nás
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
3. čer 2018
Náš dlouhý malý Péťa když mu byl zhruba měsíc, teď mu jsou dva roky a už skoro dorůstá svojí 4letou sestřičku
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
10. kvě 2018
Je normální aby vám čtyřleté dítě malovalo na čtvrtku průběh císařského řezu? Tedy z kresby bych to neposlala ale slyšela jsem u toho ty její komentáře. - Tady je paní z bříškem, rozřízneme jí bříško, vyndáme miminko a položíme ho tady - vše znázorňovala štětcem a výsledek byly teda jen barevné kruhy a šmouhy. Ale kam na to chodí to tedy nevím :grinning:
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
28. dub 2018
Tak dneska už má dva roky :slight_smile:. A takové mimi to tehdy bylo :grinning:
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
26. bře 2018
Taky jsem obdržela pár vzorečků, už je to dýl ale přidávám až teď . Krémy docela dobré ale se šamponem jsem moc spokojená nebyla, vůbec nepěnil
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
4. únor 2018
Maminky nevíte 37,1 je u dítěte teplota? Měřeno bezdotykovým teploměrem na čele
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
15. pro 2017
Ahoj můžu poprosit o radu. Nevíte jestli existuje nějaká dárkové balení (kosmetika, tričko, hrnek, knížka vtípků - cokoli jen ne sladké měl by to být dárek pro ajťáka a cukrovkáře) s IT tématikou. Děkuji já nemůžu nalézt
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
5. pro 2017
Maminky pejskařky myslíte že bych mohla poprosit o radu? Míša půjde ve čtvrtek se školkou do psího útulku donést pejskům nějaké papání. Chtěla bych po Míše poslat nějakou konzervu či granule (píšou trvanlivou konzervu). Jenže já v životě neměla pejska vůbec se v tom jejich krmení nevyznám ani jsem ho nikdy nekupovala. Nevíte prosím vás co je tak pro pejsky nejlepší, na čem si pochutnaj a co naopak vůbec nekupovat? Díky
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
5. pro 2017
#mikulas_s_riofresh Já jsem objednala na ty své dva raubíře čerty k nám domů. Dorazí někdy po páté hodině kdy začíná shromáždění na náměstí, společně s Ježíškovou poštou. Poté jezdí Mikuláš s čerty a anděli na nazdobeném traktoru a navštěvuje domácnosti. Děti budou mít v balíčkách sladkosti Velké kindervajíčko, nějaké čokoládičky, sušenky, omalovánky a každý taky jednu tu bramboru aby viděli že ani na jejich občasné zlobení Mikuláš nezapomíná.
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
4. pro 2017
Ahoj maminky nejde mi vložit soutěžní příspvěvek u kosmetiky Onclé nevíte čím to může být?
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
9. lis 2017
Supr právě mi domů dorazila jedna kniha která je také zobrazena v současné šifře. Už se moc těším na přečtení a snad se nebudu moc bát
Zobraz celou zprávu
partyzanka91
24. říj 2017
Pobavilo a řekla bych že to sedí :grinning: sdílím

Fáze rodičovství :joy::joy::joy::joy:

1. Fáze – nadšení
Bezprostředně po porodu. Dítě je na světě. Nový život, který jste stvořili. Paráda. Konečně má ten život nějaký smysl. Jak je to malé miminko roztomilé a jak něžně plakušká.
2. Fáze – vystřízlivění
Ten malý tvor pořád řve. Nic jiného neumí. Jenom řvát. Nenechá vás dělat nic jiného, než kolem něho běhat, chovat ho, krmit, přebalovat a snažit se ho uspat.
3. Fáze – já to nedám
Je jenom pár týdnů po porodu a vy jste na pokraji sil. Doma je stále zmatek a dítě jenom řve. Vyhlídky nejsou příznivé. Potřebujete dovolenou. Pak si ale vzpomenete, že už vlastně na dovolené jste. Na mateřské dovolené. Smůla.
4. Fáze – já chci spát
Již několik měsíců jste nespali. Tedy alespoň si to myslíte. Ztrácíte kontakt s realitou, takže si nemůžete být jistí ničím. Máte vůbec dítě? Tato fáze prostupuje následně všemi dalšími (i předchozími) fázemi.
5. Fáze – partner je sobecký debil a chce se mi spát
První partnerská krize. Nic neprověří vztah, jako mimino. Máte pocit, že celý den makáte kolem dítěte, zatímco partner si válí šunky v práci. Když přijde, ohlásí, že je unavený a má toho za celý den dost. Proto očekává večeři, sex a hlavně klid, neboť on dřel v práci a rodič na mateřské se celý den flákal. Tato fáze dělá často z matek vdovy, neboť tvrdit někomu, který celý den nespí, kmitá kolem dítěte, vytírá poblitou podlahu, vaří, pere, žehlí, dohlíží, aby dítě žilo a sem tam si z rozmaru na chvilku pobrečí zavřený za záchodě, že se fláká, to chce dost odvahy.
6. Fáze – Lépe už bylo a chce se mi spát
Ačkoliv vám to může připadat nemožné, je to pořád ještě horší. Měli jste za to, že nejhorší máte za sebou, když tu dítěti začaly růst zoubky. Jak může někdo takhle řvát?
7. Fáze – Partner je pořád debil, ale už menší a chce se mi spát
Po konstantních hysterických záchvatech partner již pochopil, že není radno si s vámi zahrávat a když jste na něho v polospánku v noci naběhli s kusem střepu, že ho podříznete jako podsvinče, protože vám oznámil, že na víkend jede na ryby, takže to tu musíte zvládnout sami, usoudil, že to asi není zas taková pohoda. Když přijde z práce, tak dítě na chvilku pohlídá, abyste se mohli zamknout v koupelně a tam se na chvilku zhroutit.
8. Fáze – je mi to jedno. Chce se mi spát
Nastává fáze apatie. Dítě se už pohybuje po bytě, takže začíná být nebezpečné sobě a okolí. Jediná vaše starost je, aby dítě přežilo do příchodu partnera z práce. Nic víc vás už netrápí.
9. Fáze – Nuda, stereotyp a chce se mi spát
Mateřská dovolená je jeden velký vopruz. Každý den to samý. Proto je třeba začít například vyšívat dečky nebo sbírat známky. Dečky vám sice dítě ztratí a známky sežere, ale alespoň zabijete čas.
10. Fáze – školka na obzoru a chce se mi spát
Konečně vidíte to světýlko na konci tunelu. Ještě chvíli a dítě půjde do školky.
11. Fáze – školka, teď se už konečně vyspím.
Konečně jste do dokázali. Gratuluju.
12. Fáze – pozitivní těhotenský test. Jak to? Už teď se mi chce spát
No nic. Stane se. Ještě že máte natrénováno. Můžete se pomaličku chystat do startovacích bloků, jelikož za pár měsíců vás čeká další kolo mateřské dovolené a s ním znovu všechny fáze
Zobraz celou zprávu
Strana
z 2
Předchozí Strana
z 2
Další