Měla jsem dlouhou ofinu až pod prsa moje představa byla skratit to pod obočí 😆
@pavlinka2016 to znám 🙂
Úplně v pohodě bych to nechala jak to máš...Za mě to vypadá dobře...
Hlavne kdyz se fotis ze strany, tak nejde moc poznat jestli je to krive nebo neni, nebo kde je vlastne chyba... Takhle to vypada dobre... 😉
Taky si myslim ze to vypada dobre
Trošku jsem to srovnala takto to vypadalo
Dneska byl naky strihaci den 😊.Taky jsem ne sebe vytahla nuzky a strihla trochu vic.Ono to doroste 😊
Jo jo měla jsem v plánu jen ostříhat dcerku skratit malé jen ofinu pak mi dala malá otázku proč si ofinu taky ne ostříham že chce abych vypadala jako ona tak sem ji řekla dobře zlatíčko ostříham si ofinu jako ty hold se mi to nějak nepovedlo 😂🤣🤣🤣🤣😂😂 na štěstí moje malá vypadá skvěle 😍
@pavlinka2016 ja bych so toho uz nechytala 😉
Mě se to líbí a řekla bych , že i moc sluší 🙂!!!
Dojdi do kadeřnictví at ti to profík srovna..


Dnes je křivá ofina v módě asi bych nechala tak nebo nosila čelenku