icon
7 / 75
vv Popoliny-prodáno
avatar

máme vel.M a naprostá spokojenost 🙂

8. zář 2012
avatar

mám je taky.. dneska jsem je prala a žehlila..

18. zář 2012
avatar

Taky jsem dnes prala všechny plíny, ale ještě nežehlila. @fori

18. zář 2012