
7 / 75
vv Popoliny-prodáno
mám je taky.. dneska jsem je prala a žehlila..
18. zář 2012
pavlinka83
autorTaky jsem dnes prala všechny plíny, ale ještě nežehlila. @fori
18. zář 2012

mám je taky.. dneska jsem je prala a žehlila..
Taky jsem dnes prala všechny plíny, ale ještě nežehlila. @fori
máme vel.M a naprostá spokojenost 🙂