
18 / 75
Anavy fleece svrchňáky-prodávám
pavlinka83
autor@fori když je teplejší počasí, tak to má líp větrat zadeček než PULky a nebo na noc pokud vydrží bez nehody. 🙂)
18. zář 2012
já začala používat fleesáčky tak týden zpět a jsou úžasné. Vůbec netlačí a jsou takové krásně plyšové. Dávám je hlavně na noc 🙂
22. říj 2012
Já taky upřednostňuju víc fleesáčky než PUL. Jednak jsou prodyšnější, jednak nedělají malému nikde otlaky a jednak (co si budem povídat) Anavy flees jsou prostě úžasné, hlavně ty bravy 😵
9. kvě 2013
tedy barvy 😉
9. kvě 2013
pořád nevím kdy je používat.. přijdou mi lepší ty PULky