
42 / 75
PUL Haipa Daipa+ Haipa Daipa pastelka-je to ještě trochu větší než my :-)
pavlinka83
autor@filipatereza Jedem jenom v látkovkách a naprostá spokojenost. Jednorázovku dám jenom když nemám usušíno a to s velkým odporem.
11. pro 2012
@pavlinka83 Téda🙂 Gratuluju!
11. pro 2012
jéé, bobík, jaké to má velké 🙂 Jinak já teda taky jedu už jenom v látkovkách 🙂 nesnáším ten smrad jednorázovek ☹ akorát na noc ještě dávám pampersky ☹
11. pro 2012
Jeeee, ta plenka je snad vetsi nez Jirik :oD
12. pro 2012
Jé, to je krása🙂 Jste šikulkové🙂