icon
10 / 17
Už se na něj těším! (Manduca True Emerald)
avatar

ta teda je!! 🙂 Ale ne, další nechci kupovat :D :D :D smazat! :D

12. črc 2014
avatar

Som zvedava aka bude nazivo 🙂 ja mam tu true diamond

13. črc 2014
avatar
pawy15
autor

@angelinka007 A jakou máš ty?
@zuzisu To je ta šedá? Pokud ano, ta se mi líbí taky moc!

13. črc 2014
avatar

@pawy15 jj, ta seda 🙂

13. črc 2014
avatar

Já mám zatím jen petrolejovou 🙂 ale mám šátek a budu teď kupovat Kibi, protože malej už z manducy pomalu roste :D :D !!

13. črc 2014