
4 / 18
obrázky...
pe3cka
autorMám to z www.rali.cz v sekci hračky...
11. pro 2011
Rali decor můžu vřele doporučit mají hezké věci a co se týče povlečení ani jinde nekupuji je kvalitní a moc hezké jen škoda že už jích mám hodně🙂
12. pro 2011
pe3cka
autor🙂 taky jsem na to ujetá a v rali nakupuji moc ráda...díky...
13. pro 2011
Kde se dají obrázky pořídit? Moc děkuji za info 🙂))