
8 / 38
kuřecí špalíčky upečené ve vlastní štávě s bramborovými tolárky s oblohou
petarydlova
autor@amallie popsáno 🙂
16. bře 2013
muzu recept?
21. bře 2013
petarydlova
autorje to jakoby normální pečené kuře akorát bez tuku...do štávy jsem po upečení dala malinko solamilu aby se štáva zhustila...jinak brambory nakráté na kolečka a usmažené..a oblohu si dá každý dle své chuti ;)
21. bře 2013
co to je?