icon
28 / 38
avatar

mňam 🙂 Vypadá krásně. To je tvaroh? Jen mi přijde, že je to pak moc sytý, není? Přijde mi té náplně nějak dost...

26. bře 2013
avatar

jj tvaroh ale domácí tudíž hustější jak klasika.a jsou tam i želatinové plátky

26. bře 2013