
2 / 69
Jolanka první minuty po porodu
Petjo: velká gratulace! Jolanka je kočka!
3. zář 2010
Moooc gratuluju k Jolance 🙂
4. zář 2010
Krásná 🙂))
5. zář 2010
Jéé Petjo, tak už to máš za sebou. Krásná holčička. Moc gratuluji a tiše si přeji, abych i já mohla tak dobře zúročit Epino. Přeji hodně síly.
5. zář 2010
taky jsme původně byly ve "žlutým", akorát na svět Barunka vykoukla na OP sále🙂
6. pro 2010
Petjo, moc gratuluju k Jolance!!! Ať se vám daří holky 🙂