
5 / 69
...Jolanku miluje..
🙂 jéééé
4. zář 2010
juvááá a už ne pusinky na bříško ale na pusinku 🙂 to je nádhera 🙂 já sem zvědavá na tu naší malou 🙂
5. zář 2010
Jolanka je krásná a přeji, aby pozitivní přístup k sestřičce Filípkovi dlouho vydržel 🙂.
14. zář 2010
krásná fotka