Vetsinou snidam ovesnou kasi s ovocem,ale momentalne jsme v nemocnici 😢
14. zář 2016
petra_mam
autor@petulka1979 Přeji brzké uzdravení!
14. zář 2016
@petra_mam diky 🙂
14. zář 2016
Ovesnou kaši s banánem a lžičkou arašídového másla - mňam 🙂
14. zář 2016
Kafe a zbytek ciny ze vcera
14. zář 2016
Ja mela domaco musli s bilym jogurtem 🙂
14. zář 2016
Koukám že všichni tu jedi zdravě 🙂 měla bych se stydět
14. zář 2016
Vypadá to zajímavě. Já dneska výjimečně měla müsli z mixitu s mlékem, ale to jenom proto, že nezbylo žádné pečivo a neměla jsem nic jiného k snídani 😀
14. zář 2016
Mňam! To vypadá taky moc dobře 🙂 musím jich zas pár koupit...
14. zář 2016

to jsou v tom čerstvé fík? to se jí i s tou slupkou nebo jak? Já totiž nevím, tak mě to zajímá. A taky to tak křupe mezi zubama jako ty sušené? A jsou sladké nebo kyselé? Díky 🙂