Ja prave s knizkou a s necim k tomu, mam i blog prave o knihach pohodalahoda.blogspot.cz Proste pohoda lahoda😂
7. zář 2016
přesně stejně 😉
7. zář 2016
já, když už mám čas, tak spíš s jednou, možná se dvěma tabulkami čokolády 😀
7. zář 2016
Chvilky s knihami si užívám 🙂
8. zář 2016
Když mám tak 2x do roka chvilku pro sebe tak upadnu do bezvědomí 😀
8. zář 2016

Co to je "mit chvilku pro sebe"? 😂😂 Tak pokud do toho patri i to, kdyz mala vecer usne a ja mam konecne volno, kdy uklizim, zehlim atd., tak potom travim avou volnou chvili takto 😀