icon
1 / 1
avatar

Co to je "mit chvilku pro sebe"? 😂😂 Tak pokud do toho patri i to, kdyz mala vecer usne a ja mam konecne volno, kdy uklizim, zehlim atd., tak potom travim avou volnou chvili takto 😀

7. zář 2016
avatar

Ja prave s knizkou a s necim k tomu, mam i blog prave o knihach pohodalahoda.blogspot.cz Proste pohoda lahoda😂

7. zář 2016
avatar

@ty_na trávím volne chvilky stejně :D

7. zář 2016
avatar

přesně stejně 😉

7. zář 2016
avatar

já, když už mám čas, tak spíš s jednou, možná se dvěma tabulkami čokolády 😀

7. zář 2016
avatar

@veruzou Čokolády není nikdy dost 🙂

7. zář 2016
avatar

@petra_mam pravda pravdoucí, jen teď nám nějak došla a zrovna přišly chutě :o)

7. zář 2016
avatar

Chvilky s knihami si užívám 🙂

8. zář 2016
avatar

Když mám tak 2x do roka chvilku pro sebe tak upadnu do bezvědomí 😀

8. zář 2016