Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
petuliiik01
16. čer 2021
474 

Dobrodružství s Little People

Ráda bych vám představila NOVINKY od Fisher-Price z řady Little People. Dobrodružství můžete zažít s jednou ze čtyř sérií hraček - nebo rovnou se všemi najednou! Vyberte si velkou farmu se zvířátky, školní autobus, letadlo nebo hasičský vůz.

S každým herním setem prohlubují děti svoji fantazii, učí se starat o ostatní a pomáhat. Během hry mohou poslouchat zábavné písničky, zvuky a fráze – jen je zapotřebí nastavit ten správný jazyk.

Dnes vám blíže představím farmu se zvířátky, která nás zaujala na první pohled. Je opravdu veliká, avšak výhodou je, že se dá částečně sklopit a přenášet za madlo. Sada obsahuje 4 zvířátka (koníka, prasátko, slepičku, krávu) a farmáře. Každé zvířátko má na farmě své čestné místo – poznáte je podle obrázků na vrátkách.

Hned na začátku jsme si vybrali z nabídky jazyků češtinu a hra mohla začít! Všechny zvířátka pěkně do ohrádek. Po zmáčknutí hlavního tlačítka se otevřou vrátka a spustí se písničky či fráze. Ty už nám napovídají co podniknout se zvířátky dál. Pěkně nakrmit mrkvičkou koníka a prasátko kukuřicí, hlavně to nepoplést. Slepičku dáme do hnízda a podíváme se na vajíčka vedle. Po stisknutí tlačítka na nás vykouknou kuřátka – to je překvapení! A teď prozkoumat seník – to byla velká zábava. Naházet tam postupně všechna zvířátka (pana farmáře také) a dívat se jak propadnou. Jakmile jsou zvířátka unavená všechny je vrátíme do ohrádek. Teď ještě párkrát otočit vrtulí, nachystat kukuřici, znovu nakrmit a zacinkat na zvoneček!

Za nás je to velmi povedená řada. Je určená pro děti od jednoho roku a já věřím, že jim vydrží dlouho. U dospělých se jistě také probudí kousek dětské fantazie (jako u mě) a hra s dětmi vás bude skutečně bavit. Příběhů je možné vymyslet spoustu a dobrodružství je tu!

Jak se vám líbí řada Little People? Nebo víte co? Zeptejte se vašich dětí a napište nám to 🙂 

#fisherprice

Autor komentář smazal

Kohout, prase, kůň a kráva

21. čer 2021

koník, prasátko, koníček, kráva

21. čer 2021
Autor komentář smazal
petuliiik01
autorAMBASADORKA

@kacis85
@janicta87
Jestliže chcete být zahrnutí ve slosování o výhry Little People, zadejte prosím správnou odpověď na soutěžní otázku do komentáře pod článek se soutěží - ZDE https://www.modrykonik.cz/blog/petuliiik01/article/cervnova-soutez-s-fisher-price-h8swjh/

21. čer 2021

Vydává moc hezky

23. čer 2021

Začni psát komentář...

Odešli