Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
petuliiik01
1. srp 2020
498 

Soutěž ve skupině Fisher-Price

Blíží se konec července a čas léta neúprosně utíká. Slibovala jsem vám soutěž také ve skupině Fisher-Price, a nyní je tu! 

Stíháte vše, co jste si naplánovali? Někdy to není úplně lehké. Dospělým pomáhají technologie a zachraňují je chytré mobily nebo třeba hodinky. Využíváme elektronické diáře, plánovače a kalendáře. Čas je však neúprosný a někdy není na naší straně.

Opakem je to u dětí. Ti mají většinou čas na vše a mají pocit, že jej mají nekonečno. Ať už se jedná o jídlo nebo oblékání, zpravidla když někam spěcháte vaše dítko tento spěch nesdílí. Jednou jim také hodinky budou ukazovat, že musí pospíchat, ale nechme naše děti ještě v blažené nevědomosti o rychlosti tohoto světa.

Dopřejme dětem Chytré hodinky Fisher-Price, které jim budou krátit čas a zabaví je v každé chvilce. Díky dvěma interaktivním tlačítkům se na displej smart chytrých hodinek dostanou barvičky a spustí se mnoho zvuků. Děti s hodinkami objevují barvy a učí se pozdravy pro své kamarády. Zábavná jsou i dvě boční tlačítka, která vydávají zvuk samy o sobě. Tlačítko vlevo funguje podobně jako klasický vypínač a tlačítko vpravo je stejné, jako kolečko u vašich klasických hodinek - jen toto při otáčení klape.

Jak asi tušíte dnešní soutěž bude o tyto Chytré hodinky Fisher-Price, které jsou určeny pro děti od šesti měsíců, ale hrát si s nimi budou jistě i ti daleko starší. 

❗️❗️❗️Pravidla ❗️❗️❗️

Dej lajk tomuto článku

Přidej nový příspěvek do skupiny Fisher-Price a sdělte nám v něm, co byste nejraději dělali, kdybyste měli čas a bylo celé odpoledne jen vaše 🙂 Přidejte nám i tematickou fotografii 🙂

🎉Vyhlášení výherce proběhne v prvním týdnu následujícího měsíce. O vítězi rozhodne generátor náhodných čísel. 🎉

Moc se těším na všechny příspěvky 🙂

Peťa a #fisherprice

Autor komentář smazal
Autor komentář smazal
Autor komentář smazal
petuliiik01
autorAMBASADORKA

@zdenamol Prosím o vložení nového příspěvku do skupiny Fisher-Price (odkaz je v článku). Ať jsi zařazena do losování 😉👍

28. črc 2020

Začni psát komentář...

Odešli