Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
petuliiik01
27. zář 2020
1086 

Soutěž ve skupině Fisher-Price

Soutěž ve skupině Fisher-Price je tady a tentokrát budeme pro změnu odměňovat ty nejmenší ❤️ Výhrou bude krásně barevný set pro malé kulturisty 🎁 - obsahuje čelenku, chrastítko v podobě činky kettlebell, klasickou činku a zvonivý proteinový shake. Zapojte se do soutěže do konce září! A vyhrajte tento atraktivní set pro vaše miminko nebo jako dárek pro vaši těhotnou švagrovou, kamarádku, kolegyni, ….

❗️❗️❗️Pravidla soutěže ❗️❗️❗️ 

👉 Dej lajk tomuto článku.

👉 Do skupiny Fisher-Price (zde) vlož nový příspěvek s hashtagem #set_kulturista a napiš nám jaké sportovní pomůcky / náčiní nejvíce používáte vy nebo vaše děti. Popřípadě k čemu (k jakému sportu) byste chtěli své děti vést? Uvítáme i fotografii.

Soutěž trvá do 30.9.2020 do půlnoci.

🎉O vítězi rozhodne generátor náhodných čísel. 🎉

Moc se těším na všechny příspěvky 🙂

Peťa a #fisherprice

#set_kulturista jedeme na činkách ✊👍

29. zář 2020

Já chodím hlavně všude pěšky na nákupy a procházky nyní i s kočárkem. Nejraději mám plavání a moc se těším až budem moct s malým chodit plavat. Jinak mám doma velký míč hlavně na houpání malého. Malý je taková moje malá činka která krásně každý měsíc přibere a vyroste.

29. zář 2020
petuliiik01
autorAMBASADORKA

@monika3456 prosím vlož soutěžní příspěvek dle pravidel do skupiny Fisher-Price zde - https://www.modrykonik.cz/group/8459/
Jinak mi bohužel vypadneš z losování. Děkuji 🙂

30. zář 2020
petuliiik01
autorAMBASADORKA

@katakubova prosím vlož soutěžní příspěvek dle pravidel (včetně hashtagu) do skupiny Fisher-Price zde - https://www.modrykonik.cz/group/8459/
Jinak mi bohužel vypadneš z losování. Děkuji 🙂

30. zář 2020

Začni psát komentář...

Odešli