Taky tam kupuji vždy vše od Fisher price do vody 🙏🏿😀
Pepco má skvělé ceny na FP,před Vánoci jsem tam kupovala zpívající misku za 450 ... jinde kolem 700 Kč
Díky za typ asi už vím co koupím neteři k svátku,jestli tam ještě neobjevím něco jiného
@belmonka
@martinka0209
Před dvěmi týdny jsem tam pořídila tuto lodičku. Tato po natažení pádluje a zvířátko také po zmáčknutí stříká vodu 😉
@zdenina22 To je skvělá cena 👍 I prasátko pokladničku tam loni měli za skvělou cenu 😉 Občas se tam vyplatí nakouknout 😉
@petuliiik01 dekuju🌞
@petuliiik01 teď budu mít dilema co koupit,všechno je super
Děkuji za tip na zítřejší návštěvu Pepca 😊 taková hračka naši malou určitě potěší
@martinka0209 Tak to je svátek, den dětí, narozeniny a ani se nenadějeme a jsou opět Vánoce 😃 Tyto dárky se doma neztratí 😃👍
@mnoukavka To jsem ráda 🤗



Můžu se zeptat, zda to něco dělá?