icon
1 / 1
avatar

Šatník by se nám taky hodil. Máme hodně oblečení, teď ještě více kabátků.

17. pro 2022
avatar

@bejlinka 😍❤️ Tak to je něco 🤩👍 Takové módní kousky na Barbie jen tak někdo nemá! Smekám, protože v tom pidi provedení to musí být piplačka. Máte to krásný 🤩🤩🤩

17. pro 2022
avatar

určitě

18. pro 2022
avatar

@petuliiik01 děkuji. Co by maminka pro tu svoji holčičku neudělala. K Ježíšku dostane chlupatý kabátek.

19. pro 2022
avatar

@bejlinka To se s námi po Vànocích klidně podělte 🙂 Jsem zvědavá 🤩

19. pro 2022