vše nejlepší v roce 2021, ať se Vám přání plní
@pacient Děkuji i vám ❤️
@honzik101 Děkuji i vám ❤️ Ať se plní přání všem ❤️ Krásné oslavy nového roku 🥳
Hodně zdraví v Novém roce 💖💖💖 vše ať se daří a splní se každý sen 🥂
@evabry Děkujeme 🥰 I vám ❤️ A jak jste si užili Silvestr?
@petuliiik01 děkuji

@petuliiik01 Silvestr byl smutný jako vánoce 😢dcera i vnučka stále v karanténě, ještě týden a konečně u nás budou vánoce 🎄🎁 takže Silvestr s manželem u televize📺
Už máme výherce nočníku? Nevím jestli jsem nepřehledla 😉
@vojkina nepřehlédla jsi 😊 Zatím nemáme... Slibuji, že do pátku soutěž vyhodnotím 😉👍
Deadline na vyhodnocení jsem si stanovila na max týden, tak to určitě dám! 😁
@evabry tak jaká je u vás situace? Doufám, že lepší a že si to vynahradíte ❤️
@petuliiik01 Ahojky Peti, konečně skončila karanténa a pokud se nic nepokazí a nikdo další nenakazí tak máme v neděli vánoce 🎄🎁 moooc se těším

@petuliiik01 Šťastný nový rok Péťo 🎈🍸🎉