
44 / 53
Jsme trošku vyvalení
Petulko dětičky jsou naprosto nádherný, jsou si strašně podobný🙂A jaký mají krásný očička a vlásky, no prostě jsem z nich unešená🙂
24. dub 2010
To je nádhera ti jsou tak hezoučký🙂)
12. kvě 2010
no to jsou krásný kukačky 🙂
13. kvě 2010
Petulko,mas nadherne deticky!!! 🙂)