
6 / 6
Čistíme si zoubky :-)
petulka26
autorDěkuju 🙂 Dokud byli takhle malincí, bylo to celkem v pohodě, teď jsou to pěkní lumpíkové 🙂 ale jsou moje štěstí 🙂
23. zář 2012

Děkuju 🙂 Dokud byli takhle malincí, bylo to celkem v pohodě, teď jsou to pěkní lumpíkové 🙂 ale jsou moje štěstí 🙂
krásní a hodní vypadají....