icon
3 / 58
Poprvé v ZOO
avatar

Jee máte stejný,krásný šáteček jako my.. :o))

12. čer 2010
avatar

sluší vám to 🙂

15. čer 2010
avatar
pikusa
autor

Evanko,díky.....
Momin,máme i zelený 🙂)

16. čer 2010
avatar

jak vám to sluší! Matyášek jakoby ti z oka vypadl!

15. únor 2011
avatar
pikusa
autor

Meleri,díky.....a máš pravdu,je celý do naší rodiny

15. únor 2011