
29 / 58
Prostě bez polštářku ani ránu
pikusa
autorJo Marcel,toho už máme dlouho,ale až ted s ním chodí spinkat
19. lis 2010
a počkej časem co tam toho bude mít ... to kdybys viděla ten náš zvěřinec v posteli 😀 se divim, že se tam Kájuška ještě vejde s těma všema mazlíkama 😀
19. lis 2010
pikusa
autorHele....on už ted musí mít 2 pejsky,františka,polštáček.....jen pejsky mu vyndám,když usne
19. lis 2010
jéé, ty už máš taky Františka 🙂