icon
1 / 1
avatar

No nevim,ja tam zadnou megaakci nezaznamenala. Podle me neni akce,kdyz se da do sixpacku vyrobek zlevneny o 2 kc za kus 😉

2. čer 2016
avatar

@panickatlamicka kosmetika a ubrousky jsou za skvele ceny 🙂 Budu delat predzasobeni 😀

2. čer 2016
avatar

@ivulivac jo,tak- tomu nehovim. 🙂 my jsme pres jidlo.

2. čer 2016