Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
pisisvori
17. zář 2018
Zobraz celou zprávu
pisisvori
9. zář 2018
Prosím prosím, jde nějak dostat ze šatů lak na nehty? starší dala malé lak a ta si popatlala šatičky jedny z nejkrásnějších:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
pisisvori
Zpráva byla změněna 2. zář 2018
Tak pro všechny, kteří chtějí hubnout mám skvělou zprávu:slight_smile::slight_smile:
Hubenost je prý jasně jen a jen moda. Někde na ostrovech v Polynésii (nejsem si jistá) prý když má holka 150cm a 90kg, tak se jí rodiče snaží vykrmit aspoň na 120, protože takouvou anorektičku s 90 by si nikdo nevzal:slight_smile::slight_smile:. Takže se stačí jen přestěhovat:slight_smile::slight_smile: No a mých 77-78kg (přibraných 4-5kg letos vzimě z ničeho nic) na 181cm mě už vůbec nemusí "trápit".
Zobraz celou zprávu
pisisvori
19. srp 2018
Doufam, ze to nezakriku, ale dcera 4 roky a 1 mesic, jeste nemela nikdy ATB. Jen anketni otazka....Je tady nekdo taky takovy, ze by deti v tomhle veku byl bez antibiotik? Diky
Zobraz celou zprávu
pisisvori
3. srp 2018
Male jsou 4 roky a mesic ( za tyden) a uz preplave bazen 6x3m na delku. Samozrejme myslim bez rukavku, kruhu atd. Sikulka moje. Jen jsem se tesila, ze letos budu mit klid a bude blaznit v bazenu ze starsima sama a zase tam musim byt s ni :slight_smile:.
Zobraz celou zprávu
pisisvori
Zpráva byla změněna 5. črc 2018
21:40 mala konecne pri treti pohadce spinka. Vstavala v 6.20 a cele odpoledne byla v bazenu- uz skoro umi plavat :slight_smile:. V pondeli ji budou 4 roky. Kdo ma vetsiho nespavce ?
Zobraz celou zprávu
pisisvori
30. kvě 2018
Dnes by měl taťka narozeniny. V loni tady ještě s náma byl, bylo už mu hodně špatně a věděli jsme,že už bude jen hůř...jen jsme nevěděli, že nám zbývá společně jen 21 dnů. Je mi o to hůř, když se mi vrací to jak hrozně se choval můj manžel celé ty 3 měsíce I v den, kdy umřel. Život je tak šíleně nespravedlivý.
Zobraz celou zprávu
pisisvori
20. kvě 2018
Dobrý den, poradil by někdo opravdu dobrou kadeřnici v Praze. Na dlouhé vlasy, která nestříhá všechny stejně, ale dá i na povahu, styl ...nechci ulízlé vyžehlené nic co se teď nosí...jen trochu nějaký střih, aby vlasy lépe držely.

A druhý dotaz je na kadeřnici pro děti, která by poradila střih pro holky 4 a 9 let.

Díky
Zobraz celou zprávu
pisisvori
29. led 2018
https://www.novinky.cz/komentare/461795-komenta...

je prostě skvělej, jak jsem nikdy nebyla volič ODS, jeho tatínek mě docela kdysi rozčiloval...on jako člověk (manžel co o něm vím z kruhů jem u hooodně blízkých) není úplně košer....ale on má vždycky pravdu a krásně napsanou, s nadhledem vtipem...
Zobraz celou zprávu