• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
pisisvori
Včera v 15:53
Chtěla bych se zeptat, jestli se tady setkal někdo s bulkou v prsu u dcery 8-9 let? Zítra jdu s dcerou k doktorce, ptala jsem se jí po telefonu před prázdnima a tvářila se, že to nic není, ať přijdeme po prázdninách (byli jsme na horách) a že se podívá....ale, že to nechvátá..... Vím, že to může být hormony i jí to bolelo ..ale mám strach a mám pocit, že nás nepošle ani na ultrazvuk....
Zobraz celou zprávu
pisisvori
Zpráva byla změněna 14. únor 2018
Dneska mám ještě jeden dotaz. Dáváte 8-9 letým dětem, které už jezdí I na černé sjezdovce chránič zad? Do manžela v loni narazil někdo na dojezdu sjezdovky a měl zlomených 5žeber, tak si ho letos koupil....ale tvrdí, že dcera ho nepotřebuje....já nelyžuju, tak nemám argumenty, ale přijde mi stejné dítě jako dospělý....Samozřejmě manžel má starch hlavně sám o sobe a co je pro děti je zbytečná investice, vždyť z toho vyroste:frowning2::frowning2:. Tak se chci poradit a zítra bych jí ho koupila.
Zobraz celou zprávu
pisisvori
14. únor 2018
Holky pomooooc. Jsme na chatě na horách s tchýní..dneska už jede domů, ale musím to vypsat nebo se neudržím :slight_smile:. Malá měla hrizný kašel, takže manžel jel lyžovat jen se starší a my tady sedíme na chatě....To, že jsou celá rodina manipulátoři a pracují hlavně pusou a to moc a že oni všude byli a jsou nejchytřejší už jsme si zvykla...Ale to, že s emě ráno zeptá, jestli malá kašlala v noci ..já odpovím, že ano...a ona jde za půl hodiny za manželem do postýlky a ptá se"kašlala Maruška? Nevíš, asi ne vidˇ" jako bych neexistovala a manžel se o ně staral 24 hodin denně...mě vždy znova aznova vytočí....stejně jako když nandávám holkám jídlo a ona mi bere talíř pod rukou a ptá se jich kolik chtějí knedlíků...teď jsme řekla male, že jí jdu ohřát tu polívčičku než půjdeme chvilku ven, pak že si dá druhé a ona letí jak tornado a hřeje jí to...Držte mě , prosím, nebo mě zavřou :slight_smile::slight_smile:
Zobraz celou zprávu
pisisvori
14. únor 2018
Dobré ráno, chci poprosit o zkušenosti s hotelem na horách blízko sjezdovky, kde je i škola pro děti, malý kopeček pro 3 leté děti, ale dobra sjezdovka pro větší co už jezdí dobře. Jezdíme na Lipno na chatu vČerné, ale chtěla bych přímo k sjezdovce....ale kdybych jela s dětma sama, abych nenesla daleko dvoje lyže a lyžáky...Děkuji
Zobraz celou zprávu
pisisvori
5. únor 2018
Dotaz mimo děti na maminky, které jsou zmrzliny:slight_smile:. Poradí někdo, kde kupovat oblečení - bundy , boty ve kterých mi bude teplo I presto,že jsme zimomřivá a bud staát po d kopce na svahu a dívat se jak se malá dcera učí lyžovat :slight_smile:. Na ceně nezáleží...jde o kvalitu a fakt teplo bez pohybu...:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
pisisvori
1. únor 2018
https://video.aktualne.cz/dvtv/sazka-na-toho-kt...

Zajimave, nedavam pro dohady a hadky, prosim, ale jako zdroj, kdo si chce poslechnout...
Zobraz celou zprávu
pisisvori
29. led 2018
https://www.novinky.cz/komentare/461795-komenta...

je prostě skvělej, jak jsem nikdy nebyla volič ODS, jeho tatínek mě docela kdysi rozčiloval...on jako člověk (manžel co o něm vím z kruhů jem u hooodně blízkých) není úplně košer....ale on má vždycky pravdu a krásně napsanou, s nadhledem vtipem...
Zobraz celou zprávu
pisisvori
Zpráva byla změněna 23. led 2018
Synovec dneska udělal řidičák. Já jsem ho dělala taky někdy v tyhle dny, ale před 25 lety :frowning2:....To je hrozný jak to letí.
Zobraz celou zprávu
pisisvori
4. led 2018
Hezký den všem...chtěla bych se zeptat, jestli byste mi napsaly jaké povonnosti mají vase děti doma a jak "trestáte" když je neplní :slight_smile:. Starší dcera začíná být čím dál víc drzá a chci zavést nějaký "přísnější" řád. Aby třeba utírala prach, sama si myslela na přípravení věcí do školy, na hudebku...často to sama dělá, ale nějak to nebere jako svojí povinnost :slight_smile:.
Děkuji všem:slight_smile: za příklady...(necci diskuzi zda je to potřeba nebo ne atd:slight_smile::slight_smile: díky za pochopení :slight_smile:)
Velké je 8,5 - 3. třída
malé je 3,5 (chci připravit něco I pro ní )měrně věku, aby si zvykala a připadala si jako ségra:slight_smile:)
Zobraz celou zprávu