Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
pistalinda35
12. čer 2019
Zobraz celou zprávu
pistalinda35
21. kvě 2019
Zobraz celou zprávu
pistalinda35
17. lis 2018 Čtené 13x

V prvé řadě bych ráda poděkovala za možnost vyzkoušet kapesníčky Kleenex Balsam. Dorazily nám  zrovna v podzimním období, kdy si doma pěkně předáváme virózy. Kája byl nemocný předminulý a tento týden, já od tohoto čtvrtka po 3 týdnech opět smrkám. Nějak se z té rýmy a kašle nemůžeme dostat.

A nyní k samotnému hodnocení produktu.

Měla jsem možnost vyzkoušet kapesníčky v krabici i jednotlivá balení "na cesty". Velmi se mi líbí design balení kapesníčků, zelenou barvu mám moc ráda, připomíná mi přírodu a les, je taková uklidňující. U jednotlivých balení oceňuji to, že se i po delší době od prvního otevření daly krásně otevřít a uzavřít, nedošlo tedy k vypadnutí kapesníčků mimo sáček. Není problém vyndat jen jeden kapesníček z pytlíčku, ne jako u jiných značek, kdy to zabere víc práce, oddělit ho od ostatních a nevytáhnout jich víc. Já jako alergik, který má s kapesníky látkovými i papírovými za mých 41 let bohatou zkušenost, musím říct, že mě kapesníčky Kleenex Balsam velmi mile překvapily. Od papírových kapesníků totiž vždy mívám podrážděný a odřený nos. Kleenex Balsam mě přesvědčil o tom, že je výjimkou z pravidla a je balzámem pro naše nosánky, jemný a zároveň kvalitní, "nepropustný" a nemá tendenci se při smrkání protrhnout. Jednotlivá balení jsem nosila v kabelce, v batohu, v kapse, prostě vždy při sobě, nezaberou  tolik místa. Naopak kapesníčky v krabičce jsme měli doma a stěhovali je mezi obývákem, ložnicí a dětským pokojem a měli je vždy při ruce. Mají příjemný povrch na dotek, jsou jemné a šetrné. Káju jsem musela kroti, ať smrká jen v případě potřeby :slight_smile:) Povrch kapesníčků Kleenex Balsam se dokonce blýská (nevím, zda to je z fotek poznat, ale snažila jsem se to vyfotit co nejlépe) - jsou to prostě hvězdy mezi papírovými kapesníky.

KLENNEX BALSAM TO PRAVÉ NEJEN PRO OBDOBÍ SPADANÉHO LISTÍ 
- ALE I PRO CELÝ ROK

KLEENEX BALSAM - ARMÁDA KAPESNÍČKŮ, KTERÉ PRO VÁS CHTĚJÍ TO NEJLEPŠÍ. KLID A TU NEJLEPŠÍ PÉČI PRO NOSÁNEK VÁŠ I VAŠICH DĚTÍ 

KLEENEX BALSAM - POMOCNÍK PŘI RÝMĚ, KTERÝ JE SPOLEHLIVÝ 

Já už vím, že za kvalitu se vyplatí připlatit a tak si moc ráda budu kapesníčky Kleenex kupovat. 

#test_kleenex2  #recenze

Čti celý článek
pistalinda35
14. lis 2018
#test_kleenex2 a #recenze
Naše armáda pomocníků. Kája od pondělí marodí. Dostali jsme sirup na zadni rýmu, na tu normální nyní vystačí Just Eucasol, mastička na nosánek a samozřejmě kapesníčky Kleenex. Jemné a přitom pevné.
Zobraz celou zprávu
pistalinda35
5. lis 2018
#test_kleenex2 a #recenze
I Kájova zdravotní sestřička ví, co je pro naše nosánky to nejlepší
Zobraz celou zprávu
pistalinda35
27. říj 2018
#test_kleenex2 a #recenze
Nastává období nejen spadaného listí, ale čas viróz, chřipek a nachlazení. Kapesníčky nám domů dorazily právě včas. Kája má horečku, rýmu... Uvidíme, co z toho bude. Už teď ale vím, že smrká do jemného kapesníčku šetrnému k jeho nosánku
Zobraz celou zprávu
pistalinda35
16. pro 2017
Vcera jsem se diky vyhre zucastnila zive galakoncertu pro Kapku nadeje. Bylo to hezke, dojemne..... Zas jsem si strasne uvedomila, ze i kdyz me nekdy Kaja strasne vytaci a zlobi, tak ze hlavni je, ze je zdravy. Na periodicke horecky, kdy jsme lezeli 5x v nemocnici uz vzpominam jen trochu a on to zapomnel uplne. Preji vsem detem hlavne zdravi a milujici lidi kolem nich. I my jsme kazda vcera v hotelu prispely financni kapkou a dostaly za to betlemek.
Zobraz celou zprávu