
15 / 36
Princezna Kolobežka :)
To je bombáááá!!! 🙂 Já s kočárem chodila denně takových kilometrů!!! Tohle je super a super tělocvik......to bych brala 🙂
19. zář 2010
poopoo
autorMusí to být fakt paráda uhánět si to na týhle kolobežce 🙂 A to nemluvě u nás na vesnici.. Ty naše babičky by snad i volali na PL do Opavy :D
19. zář 2010
Tak to je rozežranost, já kdybych aspoň nechodila za kočárkem, tak jsem jak bečka..... 😀