icon
16 / 36
Sekáč
avatar

Ježíš :-O

18. zář 2010
avatar

Spiderman 😝

18. zář 2010
avatar

co to je???

19. zář 2010
avatar
poopoo
autor

@jeudi Co to je? Noooo 🙂 Hovadina sama o sobě :D....
Jen ten terén a konstrukce ( jestli se dá říct kočáru ) je srandovní..:D... Dávám tomu dva metry a tohle monstrum se složí...prostě naprosto nepoužitelný stroj.

19. zář 2010
avatar

a v čem je to eco friendly? 😀 je to vyrobený z kukuřičnýho škrobu, nebo při tom nebyl zabit žádný pavouk?

19. zář 2010
avatar

jo aha kočárek 😀 já si to myslela hned od začátku jen jsem nevěřila tomu ,že to to dítě v předu na tom mini sedátku udrží 😀 😲

20. zář 2010
avatar

Tak tohle už je konec 😀

20. zář 2010
avatar

prakticky na nakupy :D

4. lis 2010