Drahé maminky a budoucí maminky, buďte za dámy v našich nových šatech Milady!!
Coze?! Docela palka za letni saty:D
Pokud jsou opravdu z dobreho materialu tak potom ano 🙂
Dobrý den, máte prosím některé z Vašich šatů zpracované tak, aby je mohly nosit i těhotné s větším bříškem ? Že se třeba rozšiřují už pod prsy ? Děkuji za odpověď... 🙂 Všechny jsou překrásné ..
@pajiskazemlyna Dobrý den, jsme rádi, že se Vám naše šatičky líbí, máme radost 🙂 Pokud nám třeba do emailu nebo sem do zpráv napíšete své míry, rádi Vám podle nich pošleme modely, které by Vám padly 😉
tak jak fialovou barvu nemusím,tak do těchto šatiček by jsem šla 🙂-ovšem nosit šaty,zatím jsem se naučila jen sukně 🙂
@marecek4 Jsou skutečně úchvatné! Milujeme tento model 🙂 Jestli jste na sukně, viděla jste naše DOLLYnky? http://www.poshme.cz/obleceni/sukne-dolly/ Tomu říkáme pořádné sukně! 😉




http://www.poshme.cz/lady-v-london-saty-milady-...