
2 / 10
7.den po vynechání...
juu dálnice..gratuluju
6. zář 2010
moc gratuluju,ani nevíš, jak jsem šťastná za tebe (i s tebou vlastně) 🙂
6. zář 2010
jůůů 😵
6. zář 2010
gratuluji.....
6. zář 2010
aj ja chcuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:o))) a samozrejme gratuluju:o))))
6. zář 2010
Alí to jsou teda ale fakt dálnice 😀 Já se budu smát, až tam fakt budou dva 😀 😀
6. zář 2010
priorita
autorKačí, nééé...jestli mě má ten nahoře rád, tak by mi to neudělal 😀 dvojčátka ano, ale ne jako druhé dítko!
6. zář 2010
je to jasne....gratulujem srdecne 😀